Apie mus

JAU 20 METŲ

Dirbame grožio srityje!

Per savo ilgą patirties kelionę radome tinkamiausią sprendimą ir norime juo pasidalinti su jumis!

Efektyvus ir neskausmingas plaukų šalinimas lazeriu

Pasirinkimo laisvė yra tai, ką daugelis šiandien galime sau leisti. Nors vis dar žengiame tolerancijos keliu, tačiau sulig kiekviena diena gebame suprasti daugiau, būti arčiau suvokimo, jog visi ir visos galime rinktis. Manote, jog nepageidaujamų plaukų ant kūno tiesiog nebūna, todėl nėra ko ir šalinti?  Mums visiškai priimtina jūsų nuomonė!

 

Tačiau mes dirbame būtent toms ir tiems, kurie nori rinktis kitą kelią ir nepageidaujamus plaukelius nuo kūno šalinti kokybiškai be skausmo ir visam laikui!

Štai todėl ieškojome inovatyvių ir efektyvių būdų, kaip panaikinti tai, kas nepageidaujama, be skausmo ir ilgam. Kitaip sakant, mums rūpėjo plaukų epiliacija, ne jų depiliacija. Ir ne, brangūs bei daug skausmo sukeliantys lazeriai ir ilgos epiliacijos procedūros mūsų taipogi netenkino.

Mus domino toks prietaisas:

  • kuriuo naudotis būtų paprasta ir norint juo dirbti nereikėtų jokio medicininio išsilavinimo;
  • kuris nereikalautų absoliutaus tikslumo ir ilgametės specialisto patirties tam, kad ant kūno neliktų šalutinio efekto padarinių.

Diodinis lazeris, toks, koks jis buvo pradžioje, mūsų taip pat nežavėjo dėl savo ypač gremėzdiško dydžio ir labai skausmingų procedūrų.

Todėl ėmėmės paieškų:

  • kaip plaukų šalinimas lazeriu galėtų tapti prieinamas kiekvienam norinčiam tuo užsiimti ir tapti specialistu;
  • kaip padaryti, kad plaukų šalinimo procedūros nebūtų tokios skausmingos ir nelaukiamos.

 

Atsakymą į savo klausimus radome 2018-aisiais, kuomet ieškodami inovatyvių sprendimų eilinį kartą, bet jau su aiškiu tikslu, apsilankėme Bolonijos parodoje. Iš ten sugrįžome džiaugdamiesi apčiuopiamais rezultatais – radome panašia kryptimi mąstančius partnerius, kurie taip pat kaip ir mes norėjo pakelti nepageidaujamų plaukų šalinimą lazeriu į gerokai aukštesnį lygį.

Dirbame kartu!

Kartu dirbome tam, kad būtų sukomplektuotas naujos kartos diodinis lazeris, kurį būtų paprasta valdyti specialaus išsilavinimo ir ilgalaikių įgūdžių neturinčiam specialistui, ir kuris veiktų efektyviai, tačiau neskausmingai.

Sukūrėme idealų kainos, kokybės, valdymo, priežiūros ir atsiperkamumo derinį! Naujojo lazerio diodas gaminamas Jungtinėse Amerikos Valstijose, pažangiausia jame naudojama kristalo šaldymo technologija SAPPHIRE sukurta Japonijoje, kiti komponentai Europoje. Tam, kad ELi LASERS diodinis lazeris būtų lengvai valdomas, IT specialistai įdiegė profesionalią, bet paprastą valdymo sistemą ANDROID, o inžinieriai puikiai padirbėjo, kad kokybė ir kaina būtų tobulas derinys.

Šiandien džiaugiamės galėdami  jus pakviesti į EPISCHOOL. Mokyklą,  sėkmingai bendradarbiaujančią su ELi LASERS projektu, kurio dėka, bet kuris asmuo gali imtis naujos veiklos.

Laikas pasikeisti!