Mokymai

Dirbti su ELi LASERS prietaisais ir gauti individualius, su jais susijusius mokymus, pas mus gali kiekvienas norintis. Šie pažangūs mokymai susideda iš teorinės bei praktinės dalių, apimant informaciją, reikalingą norint tapti epiliacijos ar ilgalaikio makiažo šalinimo (tatuiruočių)  specialistu ir sėkmingai dirbti grožio paslaugų srityje.

Net jeigu neturite su tuo susijusios patirties, čia galėsite išmokti epiliacijos subtilybių ir galbūt net pradėti naują savo veiklą. Epiliacija šiandien tampa viena populiariausių paslaugų, kalbant apie plaukų šalinimo procedūras ir jos populiarumas laikui bėgant tik augs. Vadinasi, pasirinkę šiuos mokymus, galite būti tikri, kad tai perspektyvu ir aktualu rinkoje.

Teorinėje mokymų dalyje turėsite galimybę sužinoti visą reikalingą informaciją ne tik apie lazerio veikimą, bet ir pačias procedūras, tuo tarpu praktinės dalies metu išmoksite dirbti su klientu bei atlikti jam reikiamą paslaugą. Mokymų kaina yra įskaičiuota į prietaisų kainą, tad papildomos mokymų išlaidos gali būti tik tada, jei ketinsite apsimokinti didesniu kolektyvu arba ilgainiui nuspręsite žinias atnaujinti. 

PLAUKŲ ŠALINIMO LAZERIU (EPILIACIJOS) MOKYMAI, KAINA BEI EIGA

Kaina

Siekiant mokymų efektyvumo, vienu metu vykstančiuose mokymuose dalyvauja ne daugiau nei 2 asmenys. Mokymų kaina gali būti numatoma individualiai, atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

 • Mokymai Jums bus visiškai nemokami, jei nusprendžiate įsigyti ELi LASERS prietaisą.
 • Jei pasirinksite dar vienos, papildomos dienos praktinės dalies kursą, prie lazerio kainos prisidės 300 eurų.
 • Jei pageidaujate, kad tuo pačiu lazeriu išmoktų dirbti daugiau nei du asmenys, jiems skirti mokymai bus vykdomi atskiru metu. Lazerio kaina tokiu atveju padidės 600 eurų.

MOKYMŲ EIGA

 • Siekiant užtikrinti sklandų bendradarbiavimą bei mokymų kokybės garantiją, pasirašysime sutartį, kurią sudaro dvi dalys: specialisto (-ų) parengimo kursas ir lazerio pristatymo proceso mokymai.
 • Sumokėjus pusę lazerio įsigijimo sumos, Jūsų pasirinktas prietaisas užsakomas ir pradedamas vykdyti jo sukomplektavimo bei pristatymo procesas.
 • Iš karto po užsakymo patvirtinimo arba tuomet, kai Jūsų prietaisas jau bus atvykęs, pakviesime Jus į numatytus mokymus Jums patogiu metu.
 • Mokymai vyksta vieną dieną ir susideda iš teorijos bei praktikos dalių.
 • Praktinių mokymų daliai yra reikalingas Jūsų asmeniškai atsivestas modelis, kuriam mokymų metu bus šalinami pažastų, bikini bei kojų zonos plaukeliai. Modelis turi atvykti tik į praktinę dalį. Rekomenduojame atsakingai pasirinkti savo pagalbininką – tai turėtų būti žmogus, kuris jausis laisvai, nekompleksuos ir kantriai išbus visą Jums skirtą praktinių mokymų laiką.
 • Išklausius teorinę dalį bei atlikus praktinę užduotį, būsimam specialistui įteikiamas tai pažymintis sertifikatas bei visa metodinė medžiaga, kurią specialistas galės naudoti norėdamas dar kartą peržvelgti mokymo metu gautą informaciją.
 • Keletas foto drauge su trenere užfiksuos mokymų pabaigą, bei Jūsų naujojo amplua pradžią!

DVEJOJATE? APSILANKYKITE PAS MUS

 • Jums patogiu, ir iš anksto suderintu laiku, apsilankykite EpiSCHOOL Kaune, Puodžių g. 10! Mes atliksime Jūsų pageidaujamas epiliacijos procedūras tam, kad įsitikintumėte jų kokybe, susipažintumėte su procedūrose naudojamu prietaisu bei jo funkcionalumu. Susitikimo metu taip pat turėsite galimybę pasikalbėti su mokymų vadove Lijana, kuri atsakys į visus su mokymų procesu susijusius klausimus.
 •  

APIE EPILIACIJOS LAZERIU MOKYTOJĄ

Lijana grožio industrijoje darbuojasi jau daugiau nei 20 metų. Savo kelią šioje srityje ji pradėjo studijuodama gydomąją kosmetologiją, įgydama išsilavinimą. Tuo metu apie tai, kad taps lazerių gamintojo atstovo partnere, ji net negalvojo. Užsimezgusi partnerystė tiesiog nulėmė, kad laiko visose srityse neužteks, o profesionalus pačios požiūris vertė rinktis ir nesiblaškyti teikiamų paslaugų visumoje.  Epiliacija lazeriu ne tik atvertė naują puslapį, bet ir realizavo seną Lijanos svajonę-darbuotis kuriančiųjų, gaminančių prietaisus kolektyve ir realiai padėti žmonėms atsikratyti nepageidaujamų problemų.  Dabar, tapusi ELi Lasers Baltic kompanijos sertifikuota trenere, ji ne tik skleidžia žinias apie diodinių lazerių galimybes, mokina su jais dirbti kitus, bet ir padeda gamintojui tobulinti gaminamus lazerius, geriau adaptuoti juos mūsų regiono vartotojams.