Mokymai

Dirbti su EpiSCHOOL epiliacijos lazeriu ir gauti individualius, su juo susijusius mokymus, pas mus gali kiekvienas norintis. Šie pažangūs mokymai susideda iš teorinės bei praktinės dalių, apimant informaciją, reikalingą norint tapti epiliacijos specialistu ir sėkmingai dirbti grožio paslaugų srityje.

 

Net jeigu neturite su tuo susijusios patirties, čia galėsite išmokti epiliacijos subtilybių ir galbūt net pradėti naują savo veiklą. Epiliacija šiandien tampa viena populiariausių paslaugų, kalbant apie plaukų šalinimo procedūras ir jos populiarumas laikui bėgant tik augs. Vadinasi, pasirinkę šiuos mokymus, galite būti tikri, kad tai perspektyvu ir aktualu rinkoje.

 

Teorinėje mokymų dalyje turėsite galimybę sužinoti visą reikalingą informaciją ne tik apie lazerio veikimą, bet ir pačias procedūras, tuo tarpu praktinės dalies metu išmoksite dirbti su klientu bei atlikti jam reikiamą paslaugą. Mokymų kaina yra apskaičiuojama individualiai ir jie gali būti netgi visiškai nemokami!

PLAUKŲ ŠALINIMO LAZERIU (EPILIACIJOS) MOKYMAI, KAINA BEI EIGA

Kaina

Siekiant mokymų efektyvumo, vienu metu vykstančiuose mokymuose dalyvauja ne daugiau nei 2 asmenys. Mokymų kaina gali būti numatoma individualiai, atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

 • Mokymai Jums bus visiškai nemokami, jei jau turite patirties dirbant grožio paslaugų sektoriuje bei nusprendžiate įsigyti ELi LASERS prietaisą.
 • Jei patirties grožio paslaugų srityje neturite ir pasirinksite 2 dienų kursą, prie lazerio kainos prisidės 400 eurų.
 • Jei pageidaujate, kad tuo pačiu lazeriu išmoktų dirbti daugiau nei du asmenys, jiems skirti mokymai bus vykdomi atskiru metu. Lazerio kaina tokiu atveju taip pat padidės 400 eurų.

MOKYMŲ EIGA

 • Siekiant užtikrinti sklandų bendradarbiavimą bei mokymų kokybės garantiją, pasirašysime sutartį, kurią sudaro dvi dalys: specialisto (-ų) parengimo kursas ir lazerio pristatymo proceso mokymai.
 • Sumokėjus pusę lazerio įsigijimo sumos, Jūsų pasirinktas prietaisas užsakomas ir pradedamas vykdyti jo sukomplektavimo bei pristatymo procesas.
 • Iš karto po užsakymo patvirtinimo arba tuomet, kai Jūsų prietaisas jau bus atvykęs, pakviesime Jus atvykti į numatytus mokymus Jums patogiu metu.
 • Priklausomai nuo to, kiek patirties grožio srityje besimokantysis turi, kursas vyksta 1 arba 2 dienas ir susideda iš teorijos bei praktikos dalių.
 • Praktinių mokymų daliai yra reikalingas Jūsų asmeniškai atsivestas modelis, kuriam mokymų metu bus šalinami pažastų, bikini bei kojų zonos plaukeliai. Modelis turi atvykti tik į praktinę dalį. Rekomenduojame atsakingai pasirinkti savo pagalbininką – tai turėtų būti žmogus, kuris jaustis laisvai, nekompleksuos ir kantriai išbus visą Jums skirtą praktinių mokymų laiką.
 • Išklausius teorinę dalį bei atlikus praktinę užduotį, būsimam specialistui įteikiamas tai pažymintis sertifikatas bei visa metodinė medžiaga, kurią specialistas galės naudoti norėdamas dar kartą peržvelgti mokymo metu gautą informaciją.

DVEJOJATE? APSILANKYKITE PAS MUS

 • Jums patogiu, ir iš anksto suderintu laiku, apsilankykite EpiSCHOOL Kaune, Puodžių g. 10! Mes atliksime Jūsų pageidaujamas epiliacijos procedūras tam, kad įsitikintumėte jų kokybe, susipažintumėte su procedūrose naudojamu prietaisu bei jo funkcionalumu. Susitikimo metu taip pat turėsite galimybę pasikalbėti su mokymų vadove Lijana, kuri atsakys į visus su mokymų procesu susijusius klausimus.
 • Mokymuose galite dalyvauti ir tuo atveju, jei įrenginio pirkti dar neketinate. Tokiu atveju, grožio paslaugų specialistams mokymai kainuos 800 eurų, o jei šioje industrijoje patirties neturima ir žinių norima įgyti kuo greičiau – 1200 eurų.

APIE EPILIACIJOS LAZERIU MOKYTOJĄ

Lijana grožio industrijoje darbuojasi jau daugiau nei 20 metų. Savo kelią šioje srityje ji pradėjo studijuodama gydomąją kosmetologiją, įgydama išsilavinimą. Tuo metu apie tai, kad taps lazerių gamintojo atstovo partnere, ji net negalvojo. Užsimezgusi partnerystė tiesiog nulėmė, kad laiko visose srityse neužteks, o profesionalus pačios požiūris vertė rinktis ir nesiblaškyti teikiamų paslaugų visumoje.  Epiliacija lazeriu ne tik atvertė naują puslapį, bet ir realizavo seną Lijanos svajonę-darbuotis kuriančiųjų, gaminančių prietaisus kolektyve ir realiai padėti žmonėms atsikratyti nepageidaujamų problemų.  Dabar, tapusi ELi Lasers Baltic kompanijos sertifikuota trenere, ji ne tik skleidžia žinias apie diodinių lazerių galimybes, mokina su jais dirbti kitus, bet ir padeda gamintojui tobulinti gaminamus lazerius, geriau adaptuoti juos mūsų regiono vartotojams. 

 

Click to Hide Advanced Floating Content