Plaukų šalinimas lazeriu

KUO SKIRIASI DEPILIACIJA IR EPILIACIJA?

Šios dvi procedūros skiriasi tarpusavyje, net tik atlikimu, bet ir rezultatais. Depiliacija yra laikinas plauko nupešimas, nuskutimas ar trumpalaikis pašalinimas depiliacijos kremu. Tuo tarpu plaukų epiliacijos metu plauko folikulas yra  sunaikinamas negrįžtamai. Kuri procedūra yra veiksmingesnė? Abi jos yra populiarios ir plačiai naudojamos, tačiau depiliacija lemia didesnes nuolatines investicijas ir procedūrų sukeliamus nepageidaujamus reiškinius, kai tuo tarpu epiliacija reikalauja jai skirti tik tam tikrą laiko kiekį ir nepasižymi pašaliniais poveikiais. Atlikę epiliacijos diodiniu lazeriu kursą, džiaugsitės tikrai ilgalaikiais rezultatais ir mėgausitės glotnia, nesudirgusia oda.

PLAUKŲ ŠALINIMAS DIODINIU LAZERIU SAPPHIRE SMART EPI

Eli-lasers-proceduros-386LA

Mes atliekame procedūras inovatyviu diodiniu epiliacijos lazeriu SAPHIRE SMART EPI, padedančiu atsikratyti net iki 95% visų nepageidaujamų plaukelių, Jūsų norimose vietose. Jeigu jau esate susidūrę su įprastomis depiliacijos priemonėmis ar procedūromis, ko gero jau esate patyrę ir su tuo susijusių nemalonių pojūčių. Tuo tarpu procedūros, atliekamos epiliacijos lazeriu, yra visiškai neskausmingos ir nepalyginamai efektyvesnės. Tai pažangus metodas, šiandien taikomas vis plačiau, kadangi kiekvienas nori procedūrų metu ir po jų jaustis komfortiškai ir pasiekti pageidaujamų rezultatų. Mūsų patyrę specialistai Jus individualiai pakonsultuos dėl reikiamo procedūrų kiekio ir dažnio, kadangi šie aspektai itin priklauso nuo su Jūsų kūnu susijusių savybių. Išmėginkite šią procedūrą pas mus ir mes užtikriname, kad rezultatai Jus nudžiugins.

PLAUKO ANATOMIJA IR EPILIACIJOS LAZERIU POVEIKIS

Po oda gali būti net iki 3 kartų daugiau gyvų folikulų nei plaukų, kuriuos matote ant kūno ir plika akimi galite matyti tik dalį jų. Plaukai pasižymi savo gyvenimo ciklu: vieni jų sunaikinami, tačiau sudėtinga įvertinti, kada paviršiuje pasirodys nauji. Moksliškai patvirtinta, kad lazeriu galima pašalinti net iki 95% visų plaukų, tačiau likusieji 5% laikui bėgant gali netikėtai „prabusti“. Nuo to apsisaugoti neįmanoma, kadangi kadangi folikulus gamina plaukų kamieninės ląstelės, o šio proceso bent jau kol kas neįmanoma kontroliuoti.

KAIP PLAUKŲ AUGIMO CIKLAS VEIKIA PROCEDŪROS DIODINIU LAZERIU EFEKTYVUMĄ?

Norint pasiekti kokybišką rezultatą, reikia atlikti keletą epiliacijos procedūrų, paskirstant jas tam tikrais laiko intervalais. Kodėl? Dėl fiziologinių organizmo savybių, kadangi plaukai turi 3 augimo etapus:

  • Anageno fazė. Šioje fazėje plaukai aktyviai auga ir kaupia melaniną, todėl tai pats tinkamiausias laikas epiliacijos lazeriu procedūrai. Į pigmentą melaniną reaguojantis įrenginys veikia plauko folikulą – lazerio spindulys prasiskverbia giliai į svogūnėlį ir yra akimirksniu paverčiamas šilumos energija. Veikiant aukštai temperatūrai, folikulas yra sunaikinamas ir tai efektyviausiai vyksta tuomet, kai specialios melanocitų ląstelės pagamina pakankamą melanino kiekį. Nors lazerio spindulys reaguoja į melanino kiekį, net ir anageno stadijoje ne visi plaukai pašalinami per vieną seansą.
  • Katageno fazė. Tai pereinamasis etapas, laipsniškas plauko augimo sustojimas. Plauko folikulo ląstelės nustoja dalytis, o melaninas – Kadangi lazerio spindulys reaguoja į melaniną, procedūra nėra veiksminga. Plaukas „miega“, todėl reikia palaukti, kol jis „atsibus“.
  • Telogeno fazė. Šioje fazėje plaukai galutinai atsiskiria nuo maitinimo šaltinio ir ruošiasi slinkimui. Šiuo atveju naikinimas nebėra reikalingas, plaukas pasišalina savaime.

REIKALINGŲ PROCEDŪRŲ KIEKIS

Mokslininkai teigia, jog tik 30-40% kūno plaukų tam tikru metu yra anageno stadijoje. Vienos plaukų šalinimo procedūros metu sunaikinami tik augančių, subrendusių plaukų, kuriuose yra pakankamai melanino, folikulai. Šiuo efektu galima įsitikinti po pirmosios ar pakartotinės terapijos, tačiau plaukų epiliacija lazeriu turi būti pakartojama, padarius 4-6 savaičių pertrauką. Po minėto laikotarpio paveiktose zonose prasideda antrasis plaukų augimo etapas.

 

Po procedūros plaukas išlieka savo vietoje. Jo folikulas yra paveiktas, tačiau pats plaukas po apytiksliai 10-14 dienų. Norint visiškai atsikratyti nepageidaujamų plaukų, reikia bent 6-8 epiliacijos seansų. Tikslus epiliacijos lazeriu seansų kiekis priklauso nuo Jūsų odos tipo, kraujotakos ypatybių, anksčiau naudotų plaukų šalinimo būdų bei kitų individualių parametrų. Tam taip pat įtakos turi ir Jūsų įpročiai, naudojamos priemonės bei vartojami medicinos preparatai. Įprastai gali prireikti ir 10 ar 12 procedūrų.

EPILIACIJOS LAZERIU EFEKTAS

Epiliacijos lazerio spindulys sunaikina jau esamą folikulą (svogūnėlį), todėl galite būti ramūs, kad būtent toje vietoje plaukas neataugs. Kalbant apie lazerinių procedūrų efektą, aktualu tai, kad po pirmųjų seansų plaukų būna jau apie 30% mažiau, o po metų ar pusantrų galėsite apie juos pamiršti visiškai. Kadangi plaukai pasižymi savo unikaliu gyvenimo ciklu ir kai kurie jų dar nebūna pasirodę epiliacijos procedūrų metu, gali būti, kad laikui bėgant pastebėsite keletą naujų plaukelių. Tačiau nesijaudinkite, jie nebus varginantys ir juos lengvai pašalinsite įprasta skutimosi priemone. Jeigu šie plaukeliai visgi ims Jus erzinti, dar vienas apsilankymas epiliacijos procedūroje tik labiau sustiprins norimą efektą. Nepaisant kol kas nekontroliuojamų plaukų anatomijos bei augimo aspektų, epiliacija lazeriu gali padėti siekiant efektyvaus bei ilgalaikio plaukų šalinimo rezultato.

REKOMENDACIJOS EPILIACIJOS LAIKOTARPIU

  • Procedūros metu Jūsų oda turi būti nepažeista ir nesudirgusi.
  • Dieną prieš vizitą, plaukeliai tose vietose, kurioms atliksite epiliacijos procedūrą, turi būti pašalinti skustuvu.
  • Nuo paskutinės bet kokio tipo plaukų šalinimo procedūros iki jų nuskutimo dienos turi būti praėjusios bent keturios savaitės.
  • Po plaukų šalinimo lazeriu procedūros bent 72 valandas nesimaudykite karštoje vonioje, nesilankykite pirtyse, soliariumuose, nenaudokite tepamos ir ypatingai rūgštinės-aktyvios kosmetikos.
  • Naudokite apsaugines priemones nuo UV spindulių ir ypač venkite tiesioginių saulės spindulių.
  • Hormoninių, kontraceptinių vaistų naudojimas bei nurodymų, išvardintų aukščiau, nesilaikymas negarantuos optimalaus ir 100 proc. veiksmingo plaukų pašalinimo proceso.

Depiliacija ir epiliacija

Tai tikrai skiriasi! Nors dauguma mūsų yra įpratę sakyti „plaukų depiliacija lazeriu“, tai nėra teisinga. Teisingai būtų – plaukų epiliacija lazeriu. Mat depiliacija yra elementarus ir laikinas plauko nupešimas, nuskutimas ar „nuėdimas“ depiliacijos kremu. Tuo tarpu plaukų epiliacija vyksta tuomet, kai yra po truputį negrįžtamai naikinamas jų folikulas. Kuri procedūra veiksmingesnė? Na, depiliuosite ir į tai investuosite visą gyvenimą, o epiliuosite tik tam tikrą laiką. Tuomet mėgausitės glotnia ir nesudirgusia oda.